Produktom emerginC zaufali:

Technologia Roślinnych Komórek Macierzystych

Komórki macierzyste stanowią dla tkanek i organów materiał do odbudowy komórkowej i wzrostu. Technologia roślinnych komórek macierzystych to wiodący prąd w branży kosmeceutyków ze względu na płynące z niej korzyści w pielęgnacji skóry. Po zastosowaniu na skórę, białka i inne składniki odpowiadające za wzrost rozpoczynają proces regeneracji ludzkich komórek macierzystych. Naturalna regeneracja ulega spowolnieniu z wiekiem, a także w wyniku działania środowiskowych czynników stresujących takich jak promieniowanie ultrafioletowe. emerginC włącza komórki macierzyste z jabłek do swoich produktów do pielęgnacji twarzy i oczu, a komórki macierzyste z winogron w kolekcji scientific organics do twarzy i ciała, dzięki czemu aktywnie zwalczają one szkody wywołanie działaniem wolnych rodników i niwelują oznaki starzenia.

Badane od lat szwajcarskie jabłka

Uttwiler Spätlauber to badana od dawna odmiana jabłka wykorzystywana w pielęgnacji skóry. Jej początki sięgają osiemnastego wieku i dziś uprawa tych jabłek jest poddawana dokładnej selekcji w celu zapewnienia maksymalnej wydajności i kluczowych korzyści. Badania wykazały wolniejsze utlenianie (brązowienie jabłka) przy wystawieniu przekrojonych jabłek z odmiany Uttwiler Spätlauber na działanie tlenu. Potwierdzono klinicznie, że komórki macierzyste pozyskane z tych szwajcarskich jabłek zapobiegają „utlenianiu” komórek macierzystych skóry, oraz chronią skórę przed działaniem wolnych rodników podczas ekspozycji na promieniowanie UV, dostarczając przeciwutleniacze i komórki macierzyste zapewniające zdrowszy wzrost. Wolne rodniki to niestabilne (reaktywne) cząsteczki powstające w wyniku działania czynników środowiskowych takich jak zanieczyszczenia, promieniowanie UV czy dym papierosowy. Reaktywna natura powoduje, że atakują one trwałe cząsteczki, na przykład te znajdujące się w skórze. Może to prowadzić do typowych problemów skórnych: szkód wywołanych promieniowaniem, powstania zmarszczek, nierównego napięcia i tekstury skóry.

 

 

 

Przeciwzmarszczkowe Efekty Komórek Macierzystych z Jabłek

Przeciwzmarszczkowe działanie PhytoCellTec™ Malus Domestica oceniono na grupie 20 ochotników w wieku od 37 do 64 lat. Emulsję zawierającą 2% PhytoCellTec™ Malus Domestica stosowano na kurze łapki dwa razy dziennie przez 28 dni. Wyniki potwierdzają wyraźną redukcję głębokości zmarszczek u 100% badanych. Wyciąg z danych klinicznych z Mibelle Biochemistry

Dane kliniczne

 

 

Winogrona Gamay z Francuskiej Burgundii

Winogrona Gamay pierwotnie uprawiano w regionie Burgundii we Francji. Odmiana ta znana jest z rzadkich upraw i wysokiej zawartości antocyjanów przyczyniających się do czerwonego koloru ich skórki i soku. Antocyjany zawierają zbawienne przeciwutleniacze, które pomagają naprawiać komórki skóry i chronią ją przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych i słońca. emerginC wykorzystuje komórki macierzyste z winogron pozyskiwane z odmiany Gamay by chronić komórki macierzyste skóry przed szkodami fizycznymi i komórkowymi w efekcie działania ultrafioletu. Włączenie emerginC scientific organics do codziennej pielęgnacji skóry w domu pozwoli poprawić jej wygląd i odwrócić starzenie.

 

 

 

Komórki Macierzyste: Wydajność Tworzenia Kolonii i Wzrost

Wykres pokazuje wybitną zdolność ekstraktu Solar Vitis (komórki macierzyste z winogron) do ochrony przed stresem wywołanym promieniowaniem UV – główną przyczyną starzenia się skóry. Stosowane przez dłuższy czas komórki macierzyste z winogron pomagają niwelować drobne i głębokie zmarszczki, jednocześnie poprawiając napięcie i teksturę skóry. Wyciąg z danych klinicznych z Mibelle Biochemistry.

Dane kliniczneWyciąg z danych klinicznych z Mibelle Biochemistry. Dane kliniczne

 

 


Zaakceptuj

Ta witryna używa plików cookie. Więcej informacji na temat polityki prywatności, można znaleźć na stronie Polityka prywatności