Produktom emerginC zaufali:

Kluczowe Peptydy

Kluczowe peptydy

 

 

Peptydy to łańcuchy aminokwasów. W pielęgnacji skóry peptydy pełnią rolę przekaźników pomiędzy komórkami skóry, pomagając zwiększyć produkcję kolagenu i elastyny, rozluźnić mięśnie i regenerować skórę. emerginC łączy cztery kluczowe peptydy w naszych produktach: Crease Ease Gel i Crease Ease Emulsion , stanowiących skuteczną odpowiedź na fizyczne (drobne i głębokie zmarszczki) i biologiczne (starzenie się komórek i glikację białek) oznaki starzenia.

Argireline®

Argireline® to nowatorski peptyd o dowiedzionej skuteczności w nieinwazyjnej redukcji zmarszczek. Działanie Argireline®, znanego także jako “imitator Botoxu” opiera się na rozluźnianiu napiętych mięśni odpowiedzialnych za mimikę twarzy.

W ramach badania skuteczności 10% roztwór Argireline® stosowano dwa razy dziennie przez 30 dni na obszar wokół oczu. Przed rozpoczęciem testu oraz po 15 i 30 dniach wykonano odciski silikonowe. Zaobserwowano redukcję głębokości zmarszczek średnio o 17% po 15 dniach. Maksymalną redukcję głębokości (o 32%) bruzd zaobserwowano po 28 dniach.

Dane kliniczne

 

 

Matrixyl 3000™

Matrixyl 3000™ jest sprawdzonym fragmentem mikrokolagenowym stworzonym by stymulować wytwarzanie nowych włókien kolagenowych (zapobiega efektowi obwisłej skóry) i minimalizować drobne i głębokie zmarszczki. Matrixyl 3000™ stymuluje kolagen-I, -IV, -VII, -XVII, co zostało dowiedzione klinicznie. Dzień 0 / Dzień 56

Dane kliniczne

 

 

Ameliox®

Ameliox® to kompleks peptydowy połączony z naturalnie występującymi neutralizatorami wolnych rodników, chroniącymi skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i zagrożeniami środowiskowymi. Został stworzony by wydatnie poprawiać napięcie i niwelować drobne zmarszczki na skórze. W badaniach klinicznych obejmujących 20 kobiet 2% Ameliox® stosowano dwa razy dziennie przez 4 tygodnie na wewnętrzną część przedramion, na czoło i wokół oczu. Badania te pokazują redukcję głębokości zmarszczek po 14 dniach, a po 28 dniach stosowania Ameliox® znaczącej poprawie uległ poziom nawilżenia, napięcie i tekstura skóry przedramion, a głębokość zmarszczek na czole i wokół oczu zmalała.

Wyciąg z danych klinicznych z TRI-K Industries, Inc. po 14 dniach / po 28 dniach

Dane kliniczne

 

 

Myoxinol®

Myoxinol® to naturalny, nieinwazyjny preparat peptydowy uzyskiwany z hibiskusa. Myoxinol® pomaga wygładzić zmarszczki mimiczne i rozprostowuje skórę. Pomiar głębokości skóry przed i po. Emulsję zawierającą 1% Myoxinol™ stosowano miejscowo na skórę. Po trzytygodniowej kuracji zaobserwowano 26% redukcję głębokości zmarszczek. Po prawej: wyciąg z danych klinicznych z Laboratoires Serobiologiques. Przed kuracją Po 3 tygodniach stosowania kremu z dodatkiem 1% Myoxinol™.

Dane kliniczne

 

 

Instalift ™ Goji

Instalift ™ Goji to glikopeptyd uzyskiwany z ekstraktu z tybetańskich jagód goji. Instalift ™ Goji tworzy liftingującą warstwę białek i glikopeptydów wzmacniając obwisłą skórę, niwelując widoczne drobne i głębokie zmarszczki. Zdjęcie pokazuje efekt stosowania 3% Instalift™ Goji. Po 60 minutach od nałożenia widać wyraźne oznaki poprawy kondycji skóry. Długotrwałe korzyści ze stosowania Instalift Goji to m.in. redukcja kurzych łapek, zmarszczek na czole, obwisłej skóry i zmniejszenie szkód wywołanych działaniem wolnych rodników. Skóra przed i po 60 minutowej kuracji 3% Instalift Goji w wodzie. Wyciąg z danych klinicznych z Distinctive Cosmetic Ingredients, LLC.

Dane kliniczne

 

 


Zaakceptuj

Ta witryna używa plików cookie. Więcej informacji na temat polityki prywatności, można znaleźć na stronie Polityka prywatności