Produktom emerginC zaufali:

Dlaczego nasze serum z Witaminą C?

Dlaczego nasza witamina C

Witamina C powinna stanowić kluczowy składnik każdego liczącego się zabiegu pielęgnacyjnego dla skóry. emerginC oferuje serum z witaminą C w trzech niedrażniących, aktywnych, rozpuszczalnych w wodzie i tłuszczach formach, w tym STAY-C® 50 ( sodowy fosforan askorbylu), jedna z najtrwalszych biodostępnych form witaminy C, która po zastosowaniu ulega naturalnej konwersji do kwasu l-askorbinowego. Witamina C zawarta w naszym serum jest głównym kofaktorem w produkcji kolagenu, pomaga wyrównać napięcie skóry i niwelować przebarwienia, neutralizuje wolne rodniki i szkody wywołanie ekspozycją skóry na słońce, pomaga w zwalczaniu bakterii wywołujących trądzik, poprawia napięcie i teksturę skóry jednocześnie niwelując drobne i głębokie zmarszczki. Nasze serum z witaminą C zawiera również naturalne roślinne kompleksy rozjaśniające i kompleks dotleniający z żeń-szenia.

 

 

Jak to działa?

STAY-C® 50 redukuje oznaki starzenia

STAY-C® 50 oddziałuje na enzym tyrozynazę (odpowiedzialna za wytwarzanie melaniny), hamując jej nadmierne wydzielanie. Trzymiesięczne badania kliniczne na azjatyckiej skórze wykazały redukcję wydzielania melaniny o 25 % przy regularnym stosowaniu kremu zawierającego Stay-C 50.

Dane kliniczne

 

 

STAY-C® 50 dla odmłodzenia skóry

Obrazy mikroskopowe warstwy kolczystej naskórka. Obrazy pokazują efekt stłumienia szkód spowodowanych ROS (reaktywne rodzaje tlenu) powstających pod działaniem promieni UV wskutek 3-godzinnego działania testowanej emulsji. W porównaniu z formułą kontrolną SPF 8, dodatek 2,5% octanu witaminy E powoduje 23% redukcję poziomu ROS. Połączenie 2.5% Stay –C 50 i 2.5% octanu skutkuje redukcją ROS do prawie 50%.

STAY-C® 50 nie tylko redukuje szkodliwe wolne rodniki, ale także wzmacnia strukturę skóry. U ochotników, którzy stosowali STAY-C® 50, zaobserwowano syntezę kolagenu I i III w fibroblastach.

Dane kliniczne

Wyciąg z danych klinicznych z DSM Nutritional Products, Inc.

 

 

STAY-C® 50 dla redukcji wyprysków

Wykwity skórne i trądzik to choroby skóry dotykające nie tylko nastolatki, ale także dorosłych. Wypryski i stany zapalne na skórze pojawiają się wskutek wielu czynników, m. in. rozwoju bakterii z rodzaju Proprionibacterium i utleniania sebum.

Powyższe dane ilustrują badanie wpływu 5% Stay-C 50 i 5% nadtlenku benzoilu na wykwity i wypryski. Dwie 30-osobowe grupy ochotników stosowały dwa razy dziennie przez 12 tygodni Stay-C 50 lub 5% nadtlenek benzoilu na skórę twarzy.

Dane kliniczne

Wyciąg z danych klinicznych z DSM Nutritional Products, Inc.


Zaakceptuj

Ta witryna używa plików cookie. Więcej informacji na temat polityki prywatności, można znaleźć na stronie Polityka prywatności