Produktom emerginC zaufali:

O marce

emerginC rozpoczął działalność wprowadzając pojedynczy produkt – nasz teraz już klasyk: serum z witaminą C – wytwarzane w mieszkaniu na Manhattanie. Obecnie, z gamą ponad 70 produktów (sprzedawanych w 15 krajach), rozpoznawalną marką, w 100% naturalne, a w przynajmniej 70 % organiczne produkty emerginC wybierane są przez wiele spośród najlepszych SPA i hoteli na całym świecie, gwiazdy Hollywood i wszystkich tych, którzy naprawdę chcą poprawić wygląd i kondycję swojej skóry. Oferowane przez nas najnowocześniejsze aktywne formuły przeznaczone są do wszystkich typów skóry – od skóry problemowej z wypryskami po skórę z oznakami starzenia, przez wszystkie stany pośrednie. W naszych recepturach nie stosujemy parabenów, syntetycznych aromatów ani barwników, i staramy się o ile tylko możliwe odpowiedzialnie czerpać z natury (również stosując składniki objęte ruchem Sprawiedliwego Handlu – Fair Trade).

Dodatkowo emerginC jest liderem w branży w zakresie inicjatyw pro-środowiskowych, począwszy od naszego przełomowego programu sadzenia drzew „buy one, plant one” („kup produkt, posadź drzewo”), przez programy emerginCeeds i emerginBees, po kwestie pozyskiwania papieru i opakowań. Większość naszych produktów powstaje przy użyciu energii wiatrowej, a organiczne warzywa i świeże jajka pochodzą z hodowli na dachu naszej siedziby na Brooklynie! Ponadto stale poszukujemy najnowszych rozwiązań w dziedzinie dbałości o skórę by mieć pewność, że nasze produkty zapewnią Twojej skórze efekty, na jakie zasługujesz.

Odkryj dla siebie emerginC i przekonaj się sama o ich wyjątkowości. Nie zawiedziesz się!

Odkryj emerginC


Poznaj założyciela

Założyciel i prezes emergenC

Za nami długa droga… Dziełalność emerginC rozpoczęliśmy w moim mieszkaniu na Manhattaniew 1997 roku, z jednym produktem i bez pieniędzy. Teraz to już nasz klasyk: serum z witaminą C – jedno z najtrwalszych i najefektywniejszych w swojej kategorii na rynku. Wprowadziliśmy drugi produkt, potem trzeci, bez jasno określonego planu, co dalej, za to z bezwarunkowym zaangażowaniem w opracowywanie skutecznych produktów! Nasz sukces zależał przecież od tego, co i jak mówią o nas klienci; ich zadowolenie z efektów warunkowało nasze być albo nie być.

Dziś marka emerginC obecna jest w 15 krajach (i liczba ta stale rośnie), w portfolio mamy 70 produktów do pielęgnacji skóry, które dostępne są w najlepszych SPA na Świecie i zachwalane przez top-modelki i gwiazdy. Nigdy nie zarzuciliśmy naszego zaangażowania w zapewnianie najlepszej jakości nowoczesnych produktów. emerginC jako jeden z pierwszych producentów w branży kosmeceutyków zrezygnował ze stosowania parabenów i syntetycznych aromatów. Jesteśmy też liderem w branży jako firma nienaruszająca równowagi ekologicznej i stale dbamy o minimalizowanie naszego wpływu na środowisko naturalne. Jako pierwsi wprowadziliśmy program “buy one, plant one”, w ramach którego sadzimy charakterystyczne dla regionu drzewo poza terenami uprawnymi w zamian za KAŻDY sprzedany produkt detaliczny. W ten sposób my (i Ty) stale odwdzięczamy się naturze. W ramach naszego pionierskiego programu emerginCeedsTM do każdego zamówienia oferujemy bezpłatnie nasiona organicznych warzyw, a w miarę naszego rozwoju, poszukujemy zadań wykraczających poza wytwarzanie najwyższej jakości produktów. My chcemy dawać światu pozytywną energię.

W naszych biurach i zakładach produkcyjnych korzystamy z energii wiatrowej. Używamy papieru wytworzonego z drewna z zarządzanych w sposób zrównoważony lasów i nieustannie poszukujemy nowych technologii pozwalających zwiększyć skuteczność naszych produktów, a zmniejszyć naszą ingerencję w środowisko naturalne. Z założenia naszej linii scientific organics (w 100% naturalne, w minimum 70% organiczne produkty) zapewnia naturalnym produktom unikalną jakość, zapewniając szybkie i imponujące rezultaty – na miarę naszej marki. Jeśli już używałaś naszych produktów, wiesz o czym mówię. Jeśli jeszcze nie, daj się skusić. Zawsze jesteśmy otwarci na Twoje sugestie i komentarze, dlatego jeśli nie spełniliśmy Twoich oczekiwań, nie wahaj się nas powiadomić. Usatysfakcjonowani klienci są dla nas podstawą i jesteśmy Wam wdzięczni za to, co dotąd od Was otrzymaliśmy.

Ian Lirenman

Założyciel i prezes


Zaakceptuj

Ta witryna używa plików cookie. Więcej informacji na temat polityki prywatności, można znaleźć na stronie Polityka prywatności